POWERTRAC

Powertrac Tire Co., Ltd. należy do fabryki opon Shandong HAOHUA jako firma sprzedażowa koncentrująca się na sprzedaży marki POWERTRAC.

Fabryka opon Shandong HAOHUA znajduje się w Narodowej Strefie Rozwoju Gospodarczego Binhai, Weifang, Shandong – pięknym, gospodarczym obszarze narodowym Circum-Bohai.

HAOHUA to duże, nowoczesne przedsiębiorstwo założone w 2011 roku w ekologicznej i ekologicznej koncepcji, o powierzchni 1.066.672 metrów kwadratowych z budynkiem o powierzchni 554 000 metrów kwadratowych, całkowita kwota inwestycji wynosi 500 milionów USD z kwitnącymi kwiatami i drzewami w cieniu. fabryka. Firma dysponuje zaawansowanymi możliwościami badawczo-rozwojowymi w zakresie opon, technologią produkcji, sprzętem testowym, wyspecjalizowaną technologią i zespołem zarządzającym. Członkowie mają średnio 15 lat doświadczenia w branży, w tym dwóch starszych ekonomistów, dwóch starszych inżynierów, szesnastu inżynierów średnio zaawansowanych, trzech lekarzy i pięciu mistrzów. Firma osiąga roczną produkcję 20 milionów sztuk, a roczny obrót wynosi około 1 miliarda USD

Nie znaleziono produktów, których szukasz.