Opony Windforce

przez admin
Opony Windforce 1

Opony Windforce

Firma WINDFORCE to OPONY SAMOCHODOWE I CIĘŻAROWE

 Firma Windforce swoją siedzibę ma w Shangdong. Marka wyróżnia się jako lider w dziedzinie opon samochodowych i ciężarowych. Windforce specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wszelkiego rodzaju opon radialnych, w tym: oponach samochodów osobowych, oponach SUV, oponach do samochodów ciężarowych, oponach autobusowych i opon z białym paskiem.

Opony Windforce to wysokiej jakości chińska marka, dobrze rozpoznawalna na rynku krajowym (chińskim) i międzynarodowym. Wszystkie wzory bieżnika i specyfikacje opon zostały zaprojektowane przez zespół R & D zgodnie z najnowszymi wymaganiami rynku. Opony Windforce są produkowane przy użyciu najwyższej klasy sprzętu i rygorystycznych systemów zarządzania jakością, aby zapewnić najwyższej jakości produkt końcowy. Ze względu na mocną konstrukcję i zaawansowane projekty, opony Windforce z łatwością uzyskały wszystkie wymagane certyfikaty  DOT / ECE / GCC / ISO /i INMETRO 2, aby mogły być używane w dowolnym miejscu na świecie.

Dzięki wysokiej jakości i rozsądnym cenom, każdego dnia zdobywa nowe rynki na świecie.

Link do artykułu o oponach marki Windforce

Opony WINDFORCE choć zdania na świecie są podzielone to naprawdę są godne polecenia i wzięcia pod uwagę, ale należy pamiętać że są to opony budżetowe do samochodu osobowego czy terenowego.