Opony Radar Tires

Opony Radar

Radar Tires to flagowa marka Omni United która została uruchomiona w 2006 roku. Oferuje unikalną propozycję wartości w swoim segmencie. Marka obejmuje szeroką i różnorodną gamę opon to ponad 1200 kodów SKU w ponad 35 różnych wzorach, które są produkowane na cały sezon, wiele aplikacji i pojazdów, które spełniają różne wymagania i zainteresowania kierowców. Opony firmy Radar zostały zaprojektowane w Singapurze przez własny zespół projektantów i wykorzystują najnowszy sprzęt, materiały i procesy produkcyjne. To sprawia, że ​​elementy wyposażenia są uniwersalne, więc kierowcy mogą wybierać opony dla swoich unikalnych stylów jazdy i wymagań, wiedząc, że te wybory są poparte światowej klasy inżynierią i najnowocześniejszymi procesami produkcyjnymi.

Opony radarowe to nie tylko jedna z najbardziej niezawodnych marek na rynku, wyprodukowana zgodnie z najwyższymi certyfikatami prawnymi, w tym ISO, DOT, ECE, INMETRO, GCC i CCC, a także wykorzystująca wolne od PAH oleje w swoich związkach w celu spełnienia rygorystycznych norm europejskich standardy. Nasze opony są produkowane w 8 zakładach produkcyjnych w 3 różnych krajach.

W 2011 roku Radar Tyres uruchomiła kampanię #MobilizingHope, program sojuszu korporacyjnego mający na celu podniesienie świadomości i pozyskanie funduszy na BCRF (Breast Cancer Research Foundation). Do tej pory podnieśliśmy ponad 1,1 miliona USD i sfinansowaliśmy ponad 22 000 godzin badań, aby wesprzeć cel BCRF, jakim jest przyspieszenie najbardziej obiecujących badań na świecie w kierunku zapobiegania i znalezienia lekarstwa na raka piersi.

W 2013 r. EY ogłosił, że opony radarowe są pierwszą na świecie marką opon węglowych neutralnych i do tej pory utrzymaliśmy tę certyfikację.

Opony radar opinie.

Radar Dimax R8 + to opona o bardzo wysokiej wydajności specjalnie zaprojektowane do dużych pojazdów terenowych wymagających wykonania co przekłada się na precyzyjne prowadzenie i kontrolę przy dużych prędkościach. Ma asymetryczny wzór bieżnika i szerokie obwodowe gaje, które zapewniają bezpieczeństwo w mokrych i suchych warunkach. Wzór bieżnika jest połączony z najnowocześniejszą technologią mieszanki bieżnika z krzemionki, która jeszcze bardziej zwiększa przyczepność.

Obudowa samej opony oraz wewnętrzne paski i materiały mają konstrukcję wspomaganą komputerowo, aby zapewnić cichą i wygodną jazdę. Sprawdź swój rozmiar i spójrz na szczegóły produktu, ponieważ istnieje kilka rozmiarów Runflat. Wszystkie rozmiary Runflat są konstruowane przy użyciu najnowszej dostępnej technologii materiałów wzmacniających, w tym ekskluzywnej technologii Radar Runflat Insert (RRIT), zapewniającej płynną jazdę w normalnych warunkach pracy i zapewniającej mobilność w przypadku utraty ciśnienia powietrza. Opony Radar Runflat będą skuteczne na dystansie 80km przy prędkości do 80km/h.

Wszystkie rozmiary opony Radar Dimax R8 + są produkowane na najnowszym sprzęcie produkcyjnym. Zatwierdzona komputerowo konstrukcja bieżnika optymalizuje przyczepność w mokrych i suchych warunkach, a także zapewnia wyjątkowy prześwit i niski poziom hałasu. Świetna jakość za niską cenę opon UHP!

Radar Dimax R8 to opony o bardzo wysokiej jakości, szczególnie zaprojektowana aby uzyskać maksymalną przyczepność na sucho i na mokrej nawierzchni. Jest to dobra trzy sezonowa opona dla klimatu, który nie styka się z niską temperaturą, śniegiem lub lodem. Bieżnik ma długą żywotność, nawet przy gorącej pogodzie, a także zapewnia przyczepność na mokrych nawierzchniach. Wewnętrzna konstrukcja opony i zastosowane materiały zostały zaprojektowane z myślą o precyzyjnej obsłudze i komforcie dla kierowców lubiących jazdę sportową i wysoką wydajność.

Niektóre rozmiary są dostępne z technologią RunFlat, więc sprawdź opis produktu dla swojego rozmiaru. Jeśli masz oponę Radar Dimax R8 w swoim rozmiarze, nie będziesz rozczarowany osiągami za niską ceną!

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *