Opony Linglong

O firmie Linglong

Założona w 1975 r. Firma Shandong Linglong Tire Co., i jest wyspecjalizowanym i wielkoskalowym producentem opon z wiodącymi produktami, takimi jak wysokiej jakości opony radialne (PCR), lekkie opony radialne (LTR), dziesiątki tysięcy Całkowicie stalowe opony radialne i radialne (TBR). Shandong Linglong Tire Co., Ltd. jest wiodącym chińskim przedsiębiorstwem produkującym opony, które założyło bazy produkcyjne w Zhaoyuan, Dezhou, Liuzhou i Tajlandii. Ponadto Linglong posiada ośrodki badawczo-rozwojowe w Zhaoyuan, Pekinie i Ameryce Północnej oraz biuro testowe w Europie w celu opracowania najnowocześniejszych technologii. Produkty Linglong sprzedawane są do ponad 180 krajów i regionów i są dobrze akceptowane przez prawie 60 producentów OEM o stabilnej i niezawodnej jakości, co weszło do globalnego systemu dostawców światowej klasy producentów samochodów.

Założenia firmy

“wśród 10 najlepszych producentów opon i budowania światowej klasy firmy oponiarskiej” W przyszłości Linglong poświęca się umacnianiu internacjonalizacji marki dzięki funduszom i platformie rynkowej, stając się światowej klasy przedsiębiorstwem produkcyjnym o globalnej konkurencyjności.

 

Międzynarodowe badania i rozwój

Linglong uczestniczył w opracowywaniu i zmienianiu ponad 60 norm krajowych i przemysłowych oraz uzyskał ponad 300 patentów krajowych i międzynarodowych, z ponad 20 nowymi technologiami i produktami wypełniającymi luki krajowe. Linglong Tire utworzyło centrum badawczo-rozwojowe w Zhaoyuan, Pekinie i Ameryce Północnej oraz pomieszczenie testowe w Europie, aby ustanowić globalny system badań i rozwoju. Posiada krajowe centrum technologiczne dla przedsiębiorstw i krajowe uznane laboratorium badawcze, a także tworzy pierwsze laboratorium hałasu i laboratorium oporu toczenia przemysłu oponiarskiego.

 

Marketing międzynarodowy

Opona Linglong została wyeksportowana do ponad 180 krajów i regionów; Linglong założył ponad 20 000 sieci marketingowych na całym świecie, z rynkami obejmującymi Europę, Bliski Wschód, Amerykę, Azję i Pacyfik, Afrykę itd. Nacisk na promowanie opon średnich i premium umożliwił Linglong, pierwszą własnoręcznie używaną oponę marka w Chinach jako pierwsza krajowa firma oponiarska, która uzyskała dostęp do rynku OE, tj. globalnej sieci światowych marek samochodowych, takich jak GM, Ford i VW.

Poza tym Linglong jest głównym dostawcą do ponad 60 krajowych klientów OE, w tym China FAW, Shanxi Automobile, Dongfeng Motor i Foton.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *