O nas

W naszym sklepie online oponyweb.pl oferujemy:

tanie opony wielosezonowe, zimowe, letnie do: quadów, go-kartów, motocykli, skuterów, samochodów dostawczych, samochodów osobowych, samochodów terenowych, SUV-ów, Pickup-ów, opony at, opony off road oraz wiele innych.

 

 Przejdź do naszego |Sklepu internetowego|

Dlaczego warto kupować w oponyweb.pl ?     

Ceny

Cechą charakterystyczną są tanie opony. Osiągamy to starannie przemyślaną polityką sprzedaży oraz rabatami wynegocjowanymi u dostawców. Chcemy, aby Państwa samochody były w jak najlepszym stanie technicznym, i oponach  najwyższej jakości. Wierzymy, że dzięki ich niższym cenom to się uda, a Państwo ponownie do nas wrócą!

Dostępność

Dbamy o to, aby magazyn oponyweb.pl był wyposażony we wszystkie rodzaje opon i ich rozmiary. Dlatego też gwarantujemy największą dostępność opon do wszystkich marek i modeli samochodów i innych pojazdów. Szybka kompletacja zamówienia, błyskawiczna dostawa oraz niskie koszty przesyłki sprawiają, że kupowanie u nas jest najlepszym sposobem zaopatrzenia się w opony. Również te trudno dostępne na rynku.

Asortyment

Ponieważ posiadamy największy wybór opon w Internecie. Wybierając spośród najwyżej ocenianych producentów opon, bez trudu dopasują Państwo asortyment do posiadanego budżetu.

KUPUJ JESZCZE TANIEJ!


Zamówienia powyżej 600 złotych otrzymują dostawę GRATIS!!!

  • Wszystkie zamówienia w naszym sklepie staramy się realizować ekspresowo.
  • Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego .
  • Wysyłka towaru jest możliwa w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Produkty zamówione w naszym sklepie, dostarczane są do Państwa za pośrednictwem firm kurierskich. Gwarantuje to najszybszy czas dostawy i największy poziom bezpieczeństwa przesyłki.

Oponyweb.pl

Elmot Elżbieta Anna Dębicka
NIP: 542-255-16-47
REGON: 362638765

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *